شما هم می توانید به درآمد های میلیونی دست یابی پیدا کنید!!!

 

شاید این جمله کلیشه ای و تکراری باشد و زیاد شنیده باشید اما به شما وعده درآمد های میلیونی در مدت زمان کوتاه را خواهیم داد و اما چگونه؟!

تنها با راه حلی آسان و مطمئن شما می توانید به درآمد های میلیونی از طریق برنامه های تلگرام و اینستاگرام برسید و در مدت زمانی کوتاه صاحب کسب و کاری پر درآمد شوید. در این مطلب به شما چگونگی کسب درآمد های میلیونی را توضیح خواهیم داد.

فست گروپ شرکت ایرانی معتبر و با سابقه در کشور گرجستان می باشد که در خصوص تبلیغات آنلاین و تبلیغات در فضای مجازی سال ها فعالیت داشته و نامی آشنا برای مردم می باشد که توانسته خیلی از برندهای معروف امروزه را به مقصد راهنمایی کند و به کسب و کار آن ها وسعت بخشد. در حال حاضر فست گروپ نوعی تبلیغات همکاری در فروش طراحی کرده که همه می توانند از طریق آن به درآمد های میلیونی دستیابی پیدا کنند. لازم به ذکر است که کسب درآمد از آن بسیار آسان است تنها شما می بایست در سایت ثبت نام نمایید و به عنوان همکار فروش اقدام به فعالیت کنید.

همکاری در فروش

همکاری در فروش فست گروپ تفاوت های چندانی با دیگر شرکت ها دارد این روش خیلی راحت می باشد چرا که میلیون ها نفر در ایران تلگرام و اینستاگرام را نصب دارند و میلیون ها نفر نیز به دنبال افزایش فالوئر و ممبر تلگرام هستند و تنها کافیست تا سایت فست گروپ ممبر را به آن ها معرفی کنید تا بتوانید میزان درصد بازاریابی را دریافت نمایید.

 

و اما چگونه؟

سایت فست گروپ ممبر اولین سایت ممبر و فالوور ایران است که امکان همکاری در فروش را فراهم کرده است و شما می توانید به راحتی پس از ثبت نام در آن به پنل فروش خود رفته و لینک همکاری به فروش شخصی خود را به اشتراک بگذارید و یا آن را در سایت ها و وبلاگ های شخصی خود قرار دهید تا از درآمد میلیونی آن بهره ببرید.

لازم به ذکر است که بسیاری از کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام نیازمند کاربر واقعی می باشند و شما می توانید با این روش نیاز های آن ها را برآورده سازید و با فروش سرویس ها به درآمد های میلیونی برسید. به عنوان مثال کانالی در تلگرام از طریق لینک شما یک میلیون تومان خرید می کند شما بدون اینکه کار سختی انجام داده باشید از ۱۵ تا ۲۵ درصد کل مبلغ که برابر با صد پنجاه تا دویست و پنجاه هزار تومان می باشد را در کسری از زمان بدست آورده اید.

میزان درصد بازاریابی
Basic:حالت پیشفرض بازاریابی بوده که در این روش افرادی که با لینک شما خرید انجام دهند ۱۵ درصد از فروش برای شما لحاظ خواهد شد.
Normal:حالت پیشفرض بازاریابی بوده که در این روش افرادی که با لینک شما خرید انجام دهند ۲۰ درصد از فروش برای شما لحاظ خواهد شد.
Expert:حالت پیشرفته و حرفه ای بازاریابی بوده که در این روش افرادی که با لینک شما خرید انجام دهند ۲۵ درصد از فروش برای شما لحاظ خواهد شد.

نیاز به تفکر نیست برای کسب درآمد میلیونی تنها کافیست شروع کنید……..همین حالا شروع کن.